787 03 13 13
Zaznacz stronę

Rolety materiałowe wolnowiszące

Klasyczne i funkcjonalne.

Rolety wolnowiszące stanowią niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza. Rolety są również efektowną dekoracją, dzięki której możemy kreować wizualne wrażenie wnętrza oraz korygować proporcje okna i pomieszczenia.

Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala dobrać roletę w zależności od jej przeznaczenia. Jasne, transparentne tkaniny zastosowane w osłonach optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą, natomiast wzory nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. W pomieszczeniach służących jako sypialnia w ciągu dnia (np. pokoje małych dzieci), warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza.

DOPASOWANIE Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie osłon do indywidualnych potrzeb.

WYGODA Prosta obsługa przy pomocy łańcuszka, przełącznika, pilota bądź urządzenia mobilnego ułatwia codzienne użytkowanie osłon.

MONTAŻ Rolety wewnętrzne można montować do sufitu, ściany lub bezpośrednio na oknie. Możliwy jest zarówno montaż inwazyjny, jak i bezinwazyjny.

GWARANCJA 36 miesięcy gwarancji.

KOMFORT Zredukowanie ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia oraz poczucie intymności, jakie dają osłony podnosi komfort codziennego funkcjonowania.

DESIGN Zestawienie funkcjonalności i minimalizmu sprawia, że rolety wewnętrzne doskonale sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych.

STYL Bogata paleta kolorystyczna i różnorodna funkcjonalność tkanin sprawiają, że osłony można dopasować do każdego stylu wnętrza.

Czyszczenie rolet materiałowych

Wystarczy przecierać suchą lub delikatnie wilgotną szmatką mechanizm, lub kasetę rolety, a samą tkaninę odkurzać za pomocą odkurzacza ustawionego na najmniejszą siłę ssania ze specjalną końcówką. Sprawdza się także rolka do usuwania sierści z ubrań. Bardziej zabrudzone lub poplamione rolety, czyścimy wilgotną gąbkę lub szmatkę z delikatnym detergentem. Należy pamiętać żeby nie pocierać rolety zbyt mocno, ani nie używać zbyt silnych środków gdyż mogą powstać zacieki i odbarwienia na materiale. Po wyczyszczeniu zabrudzenia pozostawiamy materiał rozwinięty do wyschnięcia. Przy niewielkich zabrudzeniach może użyć gumki do ścierania. Czyszczenie rolety musi być bardzo delikatne,

Sterowanie

Sterowanie ręczne przy pomocy łańcuszka lub elektryczne przy pomocy przełącznika, pilota lub urządzenia mobilnego. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy:

  • w miejscach trudno dostępnych.
  • będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni.
  • rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie  łańcuszka koralikowego,

Montaż

Montaż inwazyjny:
– do listwy przyszybowej
– na ramę okna,
– do ściany,
– do sufitu / wnęki.
 

Wymiary

Realizacja produktów pod indywidualne zamówienie,

Systemy rolet materiałowych wolnowiszących

Roleta wolnowiszaca RM25

RM25 to jeden z najprostszych systemów rolet wolnowiszących bez kasety. Montowany jest na mocowaniach z PCV. Minimalistyczny wygląd sprawia, że osłona dobrze prezentuje się w różnego typu wnętrzach. System posiada samohamujący mechanizm koralików.

Sterowanie

Sterowanie ręczne przy pomocy łańcuszka.

Montaż

Montaż inwazyjny:
– na listwie przyszybowej,
– na skrzydle okiennym,
– do ściany,
– do sufitu

Wymiar

Szerokość: do 180 cm
Wysokość: do 250 cm

Kolorystyka

Kolorystyka mechanizmów dla systemu:

– biały,
– brąz,

Roleta wolnowisząca RM32

Roleta RM32 to system wolnowiszący, nie posiadający kasety. Minimalistyczny design sprawia, że doskonale sprawdza się do osłaniania okien, jak i całych wnęk. Osłona montowana jest na metalowych mocowaniach. Wyposażona jest w samohamujący mechanizm koralikowy.

Sterowanie

Sterowanie ręczne przy pomocy łańcuszka.

Montaż

Montaż inwazyjny:
– do ściany,
– do sufitu / wnęki.

Wymiar

Szerokość: do 230 cm

Wysokość: do 250 cm

Kolorystyka

Kolory mechanizmu:

– biały,
– czarny.

Roleta wolnowisząca Magna

Roleta Magna to roleta wolnowisząca doskonale sprawdzająca się do zasłonięcia dużych powierzchni. Aluminiowy mechanizm nie posiada kasety. Doskonale sprawdza się np. do montażu we wnękach. W zależności od gabarytów rolety stosuje się kasetę w rozmiarze S, M bądź L. W rolecie Magna S i M istnieje możliwość zastosowania tkaniny dzień noc. System posiada samohamujący mechanizm koralikowy.

Sterowanie

Sterowanie ręczne za pomocą łańcuszka, łańcuszka pociągowego, uchwytu lub drążka lub sterowanie elektryczne za pomocą wyłącznika, pilota lub urządzenia mobilnego.

Montaż

Montaż inwazyjny:
– do listwy przyszybowej,
– do skrzydła okiennego,
– do ściany,
– do sufitu.

Wymiar

Szerokość: do 440 cm
Wysokość: do 400 cm

Kolorystyka

Kolory systemu:
– biały,
– antracyt,
– srebrny,
– czarny.

Zaczerpnij INSPIRACJI

Tkaniny do rolet wolnowiszących

W ofercie posiadamy tkaniny trudno zapalne oraz niepalne, dzięki czemu nasze rolety mogą być zamontowane w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych. Wszystkie tkaniny posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom.

 

Przykładowe tkaniny z naszej oferty.

 

Skontaktuj się z nami

Salon  sprzedaży

ul. Floriańska 20,

09-500 Gostynin

Godziny otwarcia

pon.- pt. : 9,00 –16,00

sob. : 9,00 – 13,00