787 03 13 13
Zaznacz stronę

O firmie

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem osłon okiennych. Posiadamy jedną z najbogatszych ofert tej branży w regionie, aby spełnić wciąż rosnące oczekiwania naszych Klientów.
Staramy wyróżnić się fachową obsługą, dlatego o osłonach okiennych wiemy prawie wszystko.

W ciągu kilku lat naszej działalności zapracowaliśmy na najlepszą opinię, czego dowodem jest stale zwiększający się krąg zadowolonych posiadaczy naszych osłon okiennych.

Naszą misją jest spełnić Państwa oczekiwania i zaopatrzyć w osłony okienne, które przez długie lata będą cieszyć oko.

Oferujemy najwyższej jakości produkty co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie klientów.

Szeroki wachlarz możliwości i bogata oferta

Każde pomieszczenie, może być odmienione przez dopasowanie odpowiednich osłon okiennych. Posiadamy szeroki asortyment osłon, co daje możliwość komfortowego wyboru dekoracji okien oraz przyciemnienia pomieszczeń, z możliwością doprowadzenia do całkowitego zaciemnienia.

Oszczędność Twojego czasu, a także gwarancja jakości.

Dbając o Państwa czas i potrzeby nasz przedstawiciel zapewni pomoc w wyborze i montażu wszelkiego rodzaju osłon w Państwa domu. Zapraszamy także do naszego salonu, gdzie zaoferujemy idealne osłony do Państwa wnętrz.

Całość usługi objęta jest jedną kompleksową gwarancją

 

Usługi

  • Masz problem ze swoją osłoną?
  • Nie działa Ci roleta, masz uszkodzoną żaluzje?
  • Okna wymagają konserwacji, naprawy, regulacji?

Prowadzimy usługi w zakresie konserwacji, regulacji oraz naprawy stolarki otworowej.

W szczególności:

  • regulacja okien,
  • naprawa okien oraz okuć okiennych.
  • wymiana szyb zespolonych,
  • wszelkie prace związane z pełną konserwacją stolarki wykonujemy zgodnie z technologią zalecaną przez producentów stolarki.

Świadczymy usługi w zakresie – konserwacja, regulacja i serwis rolet zewnętrznych, rolet nadokiennych, rolet Integro.

Zadzwoń lub przyjedź do naszego salonu na ul. Floriańskiej 20, Gostynin

Serdecznie zapraszamy!

tel. 787 031 313

tel. 505 141 145.

JAK DOPASOWAĆ OSŁONY OKIENNE DO WNĘTRZA?

  • Funkcjonalność.

Na początku warto zastanowić się, jaką funkcję mają spełniać osłony w danym wnętrzu. W zależności od tego czy ich zadaniem będzie jedynie osłonięcie od spojrzeń wścibskich sąsiadów czy też ochrona przed nagrzaniem mocno nasłonecznionego pomieszczenia bądź całkowite zaciemnienie sypialni, wybór odpowiedniego rozwiązania będzie inny. Nowoczesne technologie pozwolą spełnić wiele, nawet najbardziej wymyślnych oczekiwań użytkowych.

  • Możliwości

Po określeniu funkcji, jakie mają spełniać osłony, warto przeanalizować możliwości, które daje konkretne wnętrze. Nie każde rozwiązanie spełniające daną funkcję będzie pasowało do każdego okna. Przykładowo – plisy sprawdzają się przy oknach o maksymalnej szerokości 2 metrów, przy szerszych nie będą zalecane. Dzięki świadomości ograniczeń wnętrza, pierwsza selekcja osłon odbędzie się niemal automatycznie.

  • Styl

Mając za sobą selekcję funkcjonalności i analizę konkretnego wnętrza, pozostaje najprzyjemniejsza część – dobór materiału i koloru. Osłony okienne to elementy wnętrza, które często służą nam latami, dlatego warto wybrać ponadczasowy styl. Świetnie sprawdzają się naturalne materiały i neutralne kolory zgrywające się z wnętrzem. Wybierając uniwersalny wzór, osłony będą pasowały do wnętrza nawet, gdy wymienione zostaną meble i inne dodatki.

Trzy podstawowe wskazówki powinny ułatwić wybór osłon okiennych indywidualnie dopasowanych do potrzeb mieszkańców i wnętrza. Jeśli jednak wciąż nie wiecie co wybrać, skontaktujcie się z naszymi doradcami.