Zaznacz stronę

O firmie

MAXIOKNA to marka, która odmienia Wasze wnętrza dbając o estetykę i funkcjonalność elementów aranżacji okiennej. Właśnie tutaj znajdziecie Państwo najlepsze rolety DZIEŃ/NOC, rolety materiałowe, plisy, żaluzje aluminiowe i drewniane, okna PCV oraz drewniane. Wykończenie okien naszymi produktami pozwoli postawić Wam kropkę nad „i” po zakończonym remoncie. Jako lider w branży osłon przeciwsłonecznych oferujemy Wam również verticale, markizy i moskitiery screeny. Zapraszamy do kontaktu aby ustalić termin wykonania pomiarów. Najwyższej jakości osłony przeciwsłoneczne, przez długie lata będą cieszyć Was swoim efektownym wyglądem i funkcjonalnością. Poznajcie już teraz szereg propozycji na aranżację okien w Waszych domach.

Usługi

 • Masz problem ze swoją osłoną?
 • Nie działa Ci roleta, masz uszkodzoną żaluzje?
 • Okna wymagają konserwacji, naprawy, regulacji?

Prowadzimy usługi w zakresie konserwacji, regulacji oraz naprawy stolarki otworowej.

W szczególności:

 • regulacja okien,
 • naprawa okien oraz okuć okiennych.
 • wykonujemy specjalistyczne przeróbki okuć (okien rozwiernych na uchylno-rozwierne itp).
 • wymiana szyb zespolonych,
 • wszelkie prace związane z pełną konserwacją stolarki wykonujemy zgodnie z technologią zalecaną przez producentów stolarki.

Świadczymy usługi w zakresie – konserwacja, regulacja i serwis rolet zewnętrznych, rolet nadokiennych, rolet Integro.

Zadzwoń lub przyjedź do naszego salonu na ul. Floriańskiej 20, Gostynin

Serdecznie zapraszamy!

tel. 697 391 972,

tel. 505 141 145.

JAK DOPASOWAĆ OSŁONY OKIENNE DO WNĘTRZA?

 • Funkcjonalność.

Na początku warto zastanowić się, jaką funkcję mają spełniać osłony w danym wnętrzu. W zależności od tego czy ich zadaniem będzie jedynie osłonięcie od spojrzeń wścibskich sąsiadów czy też ochrona przed nagrzaniem mocno nasłonecznionego pomieszczenia bądź całkowite zaciemnienie sypialni, wybór odpowiedniego rozwiązania będzie inny. Nowoczesne technologie pozwolą spełnić wiele, nawet najbardziej wymyślnych oczekiwań użytkowych.

 • Możliwości

Po określeniu funkcji, jakie mają spełniać osłony, warto przeanalizować możliwości, które daje konkretne wnętrze. Nie każde rozwiązanie spełniające daną funkcję będzie pasowało do każdego okna. Przykładowo – plisy sprawdzają się przy oknach o maksymalnej szerokości 2 metrów, przy szerszych nie będą zalecane. Dzięki świadomości ograniczeń wnętrza, pierwsza selekcja osłon odbędzie się niemal automatycznie.

 • Styl

Mając za sobą selekcję funkcjonalności i analizę konkretnego wnętrza, pozostaje najprzyjemniejsza część – dobór materiału i koloru. Osłony okienne to elementy wnętrza, które często służą nam latami, dlatego warto wybrać ponadczasowy styl. Świetnie sprawdzają się naturalne materiały i neutralne kolory zgrywające się z wnętrzem. Wybierając uniwersalny wzór, osłony będą pasowały do wnętrza nawet, gdy wymienione zostaną meble i inne dodatki.

Trzy podstawowe wskazówki powinny ułatwić wybór osłon okiennych indywidualnie dopasowanych do potrzeb mieszkańców i wnętrza. Jeśli jednak wciąż nie wiecie co wybrać, skontaktujcie się z naszymi doradcami.