787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi stalowe Unico

Wysokiej klasy drzwi stalowe UNICO to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wyjątkową trwałość. Model ten znakomicie spełni swoją rolę w budynkach jedno i wielorodzinnych, budynkach przemysłowych, garażach czy centrach logistycznych, odpowiadając najwyższym wymaganiom każdego użytkownika.

 

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5mm do 2mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Niezawodność

Wysokiej klasy drzwi stalowe UNICO to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wyjątkową trwałość. Model ten znakomicie spełni swoją rolę w budynkach jedno i wielorodzinnych, budynkach przemysłowych, garażach czy centrach logistycznych, odpowiadając najwyższym wymaganiom każdego użytkownika. Drzwiami zewnętrznymi UNICO łatwo uzupełnimy bramę segmentową lub dwuskrzydłową.

 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.

Wybierz drzwi stalowe UNICO, jeśli:

:

wysoka jakość

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności.

praktyczny

szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku (drzwi wewnętrzne).

nowoczesne

potrzebujesz modelu dopasowanego do indywidualnych wymagań.

Parametry i opis techniczny

R

Drzwi UNICO wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta wkładem trzyszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm), wkładem trzyszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm) lub panelem z blachy gładkiej gładkiej o grubości 40 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym). Wszystkie typy wypełnień przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz ramy skrzydła drzwi UNICO wykonane są z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile te są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (kształt sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo.

R

Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi UNICO standardowo posiadają próg wykonany z tworzywa. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, rygle wpuszczane lub kantrygiel. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne i inne.

Dopasuj drzwi do siebie

 

Wypełnienie drzwi

panel segmentowy

Panel segmentowy

panel_blacha_gladka

Panel z blachy gładkiej

wklad_dwuszybowy

Wkład dwuszybowy

Przetłoczenia paneli segmentowych

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy deska

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy linia

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy płaski

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy mikroprofilowany

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13