787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi stalowe techniczne

 Świetnie sprawdzą się w jako drzwi techniczne w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, centrach logistycznych, halach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów oraz z dbałością o każdy detal. Są nie tylko wytrzymałe, ale i wyjątkowo estetyczne.

 

drzwi-techniczne-tech-41

Drzwi techniczne TECH 41

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi techniczne przeznaczone do pomieszczeń technicznych, garaży, przejść i korytarzy technicznych. Trwałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują solidnych drzwi gospodarczych.

drzwi-techniczne-tech-56

Drzwi techniczne TECH 56

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi techniczne przeznaczone do budynków technicznych, wiat czy też garaży wolnostojących nieogrzewanych. Są bardzo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Uniwersalny i ponadczasowy wybór dla tych, którzy poszukują drzwi do nieogrzewanych pomieszczeń.

drzwi techniczne presto

Drzwi stalowe PRESTO

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe PRESTO (wewnętrzne) będą doskonale pełnić funkcję drzwi technicznych w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, centrach logistycznych, pomieszczeniach technicznych czy budynkach użyteczności publicznej. Są świetnym uzupełnieniem bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej. Charakteryzuje je trwała konstrukcja, najwyższej jakości wykonanie i estetyka.

drzwi techniczne unico

Drzwi stalowe UNICO

Wysokiej klasy drzwi stalowe UNICO to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wyjątkową trwałość. Model ten znakomicie spełni swoją rolę w budynkach jedno i wielorodzinnych, budynkach przemysłowych, garażach czy centrach logistycznych, odpowiadając najwyższym wymaganiom każdego użytkownika. Drzwiami zewnętrznymi UNICO łatwo uzupełnimy bramę segmentową lub dwuskrzydłową.

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13