787 03 13 13
Zaznacz stronę

Żaluzje plisowane termoizolacyjne

Oszczędzaj – zmniejsz straty ciepła w swoim domu.

W przypadku wewnętrznych osłon okiennych najlepsze właściwości termoizolacyjne posiadają żaluzje plisowane składające się z dwóch warstw tekstylnych. Tkaniny te łączone są ze sobą w taki sposób, aby tworzyły kanaliki, przypominające przekrojem plaster miodu. Gromadzące się w nich powietrze stanowi doskonałą izolację termiczną dla okna. Szczególny wpływ na efektywność energetyczną budynku wykazują modele z aluminiową powłoką. Co ważne, to doskonała inwestycja na cały rok. Zimą plisy redukują utratę ciepła przez okna, a latem skutecznie chronią wnętrze przed jego nagrzewaniem się, ograniczając potrzebę korzystania z klimatyzacji. Obliczenia wykazują, że montując plisy termoizolacyjne możesz zaoszczędzić do 7 procent rocznego zapotrzebowania na ciepło użytkowe*. Efekty te będą tym wyraźniejsze, im niższy poziom izolacji termicznej przeszklenia.

Żaluzje termoizolacyjne pasują do każdego rodzaju okien: PCV i drewnianych, pionowych i połaciowych. Ich uniwersalność, w połączeniu z możliwością wykonania osłony w nietypowym kształcie, pozwala na wszechstronne zastosowanie osłony, zarówno w starym jak i nowym budownictwie.

Ponadto, dostępność w ofercie 156 tkanin o strukturze plastra miodu daje duże możliwości aranżacyjne.

Poza wizualnym odbiorem produktu dostajesz do wyboru wiele opcji montażu (w tym bezinwazyjny) oraz sterowania, co zapewnia dopasowanie plis termoizolacyjnych do Twoich indywidualnych potrzeb.

 *badania Instytutu Fizyki Budowlanej im. Frauenhofera: 

Skontaktuj się z nami

Salon  sprzedaży

ul. Floriańska 20,

09-500 Gostynin

Godziny otwarcia

pon.- pt. : 9,00 –16,00

sob. : 9,00 – 13,00