Zaznacz stronę

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzja drewniana jest produktem ponadczasowym, unikatowym i zawsze modnym.
Żaluzje drewniane dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Ich ogromną zaletą jest możliwość regulacji wpadania ilości promieni słonecznych do środka pomieszczenia. Można je zamontować zarówno do każdego skrzydła okiennego, jak i zasłonić całą wnękę okienną.

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki.
Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25, 50 i 65 mm.

Pure

Nowa kolorystyka żaluzji drewnianych 25, 50mm, dobrana została z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni

Żaluzje bambusowe

Naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony.

AFRICA

Żaluzje drewniane AFRICA to nowość wśród żaluzji drewnianych 50 mm. To niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

NOWE MOCOWANIE

Całkowicie nowe mocowania w belce obciążającej.

Dotychczas drabinka taśmowa bądź sznurek były przymocowane do belki obciążającej za pomocą specjalnych gwoździków. W nowym mocowaniu taśma / sznurek będą poprowadzone przez otwór w belce obciążającej.

Zmiana ma na celu głównie zwiększenie walorów estetycznych żaluzji drewnianych. Nowy design bardziej podkreśla minimalistyczny charakter osłon.

Kolory żaluzji drewnianych:

Kolory żaluzji drewnianych 25 mm
Kolory żaluzji drewnianych 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Afrika 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Pure 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Shade 50 mm
Kolory drabinek taśmowych - żaluzji drewnianych:

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Galeria