Żaluzje drewniane i bambusowe

Naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza

Żaluzje drewniane 25 mm.

Żaluzje drewniane 25 mm montuje się przede wszystkim do okien. Montaż wykonywany jest głównie w świetle szyby. Nie naruszy to szczelności okna, ani nie spowoduje żadnej wady, gdyż żaluzje przykręcone są do listew przy szybowych. Żaluzje można również zamontować bezpośrednio na ramę okienną, w sposób bezinwazyjny, daje to możliwość zamontowania jednej żaluzji np. w drzwiach balkonowych z poprzeczną listwą. Dodatkiem jakie możemy zastosować jest wspornik listwy dolnej lub boczne prowadzenie żyłkowe (do okien uchylnych). Zapobiega to bezwładnemu poruszaniu się żaluzji.

Żaluzje drewniane 50 mm.

Żaluzje drewniane 50 mm to Naturalny produkt nadający pomieszczeniu ciepły klimat oraz nowoczesny design. Dostępne w wielu kolorach o różnym wykonaniu. Żaluzje montowane przede wszystkim na wnęki okienne lub duże powierzchnie okienne. Żaluzje dostępne są w systemie ręcznym oraz elektrycznym. Wyposażone w drabinkę sznurkową lub taśmową. Opcjonalnie to boczne prowadzenie żyłkowe lub wspornik listwy dolnej. Zapobiegnie to bezwładnemu poruszania się żaluzji.

W zależności od kolekcji żaluzje wykonywane są z drewna lipy syberyjskiej, drewna Abachi (kolekcja Shade&Africa) bądź bambusa. Lamele laminowane malowane są w kolorach imitujących występujące na rynku laminaty drewnopodobne.

Żaluzje drewniane AFRICA

Żaluzje drewniane AFRICA to nowość wśród żaluzji drewnianych 50 mm. To niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

Nowa kolekcja żaluzji bambusowych

Poszerzamy paletę kolorystyczną lameli bambusowych o 8 nowych odcieni. Poza naturalnymi kolorami drewna teraz znajdziecie również biele, szarości i beże.

Wasze wnętrza to dla nas nieustanne źródło inspiracji!

Nowe mocowanie

Całkowicie nowe mocowania w belce obciążającej.

Dotychczas drabinka taśmowa bądź sznurek były przymocowane do belki obciążającej za pomocą specjalnych gwoździków. W nowym mocowaniu taśma / sznurek będą poprowadzone przez otwór w belce obciążającej.

Zmiana ma na celu głównie zwiększenie walorów estetycznych żaluzji drewnianych. Nowy design bardziej podkreśla minimalistyczny charakter osłon.

Dostępne szerokości żaluzji drewnianych:

Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25, 50 i 65 mm.

Cechy żaluzji drewnianych: 

– szeroka gama kolorystyki i struktury lameli
– standardowo żaluzja wykonana jest z drabinką taśmową 25mm
– standardowo żaluzja posiada maskownicę rynny górnej i belkę dolną drewnianą kolorystycznie zbliżoną do koloru lameli
– dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, jego struktury (słoje) oraz nieznaczne odkształcenie się lameli
– po złożeniu pakiet żaluzji zajmuje ok 10% jej wysokości + 9cm rynna górna
 

Propozycje montażu

  • Żaluzje o szerokości 25 mm – montowane najczęściej na skrzydło okienne
  • Żaluzje o szerokości 50 mm – montowane najczęściej do ściany lub sufitu
  • Żaluzje o szerokości 65 mm  – montowane najczęściej do ściany lub sufitu
  • Do wyboru dwa rodzaje drabinek: sznurkowa i taśmowa.
  • Możliwość zastosowania prowadzenia bocznego do okien uchylnych
  • Możliwość wykonania skosów
  • Żaluzje sterowane elektrycznie za pomocą pilota, przełącznika lub za pomocą smartfonu i tabletu z centralą inteligentnego domu

Wyposaż swoje żaluzje w sterowanie elektryczne!

To rozwiązanie w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania osłon. Decydując się na doposażenie żaluzje w silniki masz możliwość sterowania nimi poprzez: urządzenie mobilne – z dowolnego miejsca na ziemi przełącznik pilot.

Galeria żaluzji drewnianych:

Kolory żaluzji drewnianych 25 mm
Kolory żaluzji drewnianych 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Afrika 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Pure 50 mm
Kolory żaluzji drewnianych Shade 50 mm
Kolory drabinek taśmowych - żaluzji drewnianych:
Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Przykładowe realizacje

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!