787 03 13 13
Zaznacz stronę

Żaluzje drewniane i bambusowe

Design oraz niezawodna trwałość

Oferujemy żaluzje drewniane i bambusowe wysokiej jakości na indywidualne zamówienie.

Duży wybór żaluzji, powala Ci decydować, m. in. o: kolorystyce i szerokości lameli: 25 mm, 50 mm, 65 mm, 70 mm, rodzaju sterowania oraz sposobie instalacji osłony. Istotnym elementem, tzw. rolet drewnianych jest również drabinka.

Odpowiada za ułożenie lameli w pozycji poziomej, a także za sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. Możesz jednak wyeksponować eleganckie żaluzje drewniane za pomocą tekstylnej taśmy.

W ten sposób rolety drewniane staną się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Drabinka tekstylna dostępna jest w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm. Może być zbliżona lub kontrastująca względem wyglądu żaluzji.

Lamele z drewna abachi. Są trwałe i stanowią skuteczną ochronę wnętrz przed słońcem. Drewno abachi wyróżnia się widoczną fakturą, która ociepla i nadaje elegancji osłanianym pomieszczeniom.

Innym oferowanymm przez nas gatunkiem drewna jest basswood, drewno azjatyckie. Odznacza się subtelną teksturą – równomierną o delikatnym, prawie niewidocznym wzorze. Dzięki temu drewniane żaluzje poziome basswood z powodzeniem odnajdują się w minimalistycznym designie.

Z kolei żaluzje bambusowe to ciekawa alternatywa dla osłon wykonanych z drewna. Wyróżniają się cieńszą budową lameli i mniejszą wagą produktu

DOPASOWANIE Dostępne są różne szerokości lameli oraz materiały, z jakich są wykonane. Dzięki temu można dopasować żaluzje do wnętrza tak, by jak najlepiej spełniały swoją funkcję.
WYGODA Prosta obsługa przy pomocy sznurka, pilota, przełącznika bądź urządzenia mobilnego ułatwiają codzienne użytkowanie osłon.
MONTAŻ Wiele opcji inwazyjnego i bezinwazyjnego montażu żaluzji sprawia, że można je użyć w niemal każdym wnętrzu.
KOMFORT Zamknięte lamele żaluzji zaciemniają pomieszczenie i ograniczają nagrzewanie pomieszczenia, co daje upragnione warunki do wypoczynku.
DESIGN Szeroki wybór kolorów lameli oraz dodatków pozwala na stworzenie unikatowych osłon idealnie pasujących do stylu danego wnętrza.
WIELOFUNKCYJNOŚĆ Możliwość dowolnego ustawienia kąta nachylenia lameli, pozwala na sterowanie ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

Czyszczenie żaluzji drewnianych

Do omiecenia żaluzji wystarczy miotełka do kurzu lub ściereczka z mikrofibry. Aby zrobić to sprawnie, warto ustawić wewnętrzne żaluzje drewniane w pozycji zamkniętej.

Sterowanie

Żaluzje drewniane wewnętrzne zapewniają płynną regulację, dzięki precyzyjnemu mechanizmowi ręcznemu oraz elektrycznemu. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy:

  • żaluzje drewniane okienne montowane są w budynku o dużej powierzchni,
  • rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego,
  • żaluzje wykonane są w dużym gabarycie, a ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.

Montaż

– na ramę okna,
– do ściany,
– do sufitu.
 

Wymiary

Szerokość: do 360 cm
Wysokość: do 460 cm

Rodzaj żaluzji drewnianych i bambusowych

Żaluzje drewniane 25 mm

Żaluzje drewniane 25 mm to najwęższy rozmiar lameli spośród wszystkich żaluzji drewnianych. Występują w wersji drewnianej, laminowanej i bambusowej. Doskonale prezentują się na niewielkich oknach, jednak sprawdzają się także jako osłony okien balkonowych. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową.  Pakiet żaluzji 25 mm po złożeniu zajmuje ok 3% wysokości + 4 cm rynna górna

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane 50 mm to najczęściej wybierany rozmiar lameli spośród wszystkich żaluzji drewnianych. Występują w wersji drewnianej, laminowanej i bambusowej. Doskonale prezentują się przede wszystkim na dużych przestrzeniach okiennych. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową i drabinką taśmową.  Pakiet żaluzji 50 mm po złożeniu zajmuje ok 10% wysokości + 9 cm rynna górna.

Żaluzje drewniane 65 mm

Żaluzje drewniane 65 mm to najszerszy rozmiar lameli spośród wszystkich żaluzji drewnianych. Występują w wersji drewnianej w pięciu najpopularniejszych kolorach. Doskonale prezentują się przede wszystkim na dużych przestrzeniach okiennych. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową i drabinką taśmową. Pakiet żaluzji 65 mm po złożeniu zajmuje ok 10% wysokości + 9 cm rynna górna

Zaczerpnij INSPIRACJI

Kolorystyka żaluzji drewnianych i bambusowych

Dostępnych jest kilkadziesiąt odcieni od czystej bieli, przez szarości, beże i brązy, aż po intensywną czerń.

Kolorystyka lameli – 50 mm

 

Drewno, laminat

Bambus

Africa

Pure

Shade

Skontaktuj się z nami

Salon  sprzedaży

ul. Floriańska 20,

09-500 Gostynin

Godziny otwarcia

pon.- pt. : 9,00 –16,00

sob. : 9,00 – 13,00