787 03 13 13
Zaznacz stronę

Żaluzje aluminiowe

Wysoka jakość i funkcjonalność w dobrej cenie.

Oferujemy żaluzje aluminiowe na indywidualne zamówienie.

Żaluzje aluminiowe(metalowe) skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel.

Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła.

Osłony aluminiowe sprawdzą się także w pomieszczeniach wymagających całkowitego lub częściowego zaciemnienia okien wybierając system Light Less. Zastosowanie aluminiowej taśmy o niewidocznych otworach, to doskonały sposób na wyeliminowanie refleksów i smug światła, nawet w słoneczne dni.

Lamele żaluzji aluminiowych o grubość lamelek: około 0,2 mm występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm.

Mogą osłaniać okna różnego typu, również te o nietypowych kształtach. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwi wygodne korzystanie z okien uchylnych.

Nowością w ofercie produktowej jest żaluzja aluminiowa Luna – oferujące dwukierunkową obsługę.

DOPASOWANIE Dostępne są różne szerokości lameli oraz materiały, z jakich są wykonane. Dzięki temu można dopasować żaluzje do wnętrza tak, by jak najlepiej spełniały swoją funkcję. 

WYGODA Prosta obsługa przy pomocy sznurka, pilota, przełącznika bądź urządzenia mobilnego ułatwiają codzienne użytkowanie osłon.

MONTAŻ Wiele opcji inwazyjnego i bezinwazyjnego montażu żaluzji sprawia, że można je użyć w niemal każdym wnętrzu.

GWARANCJA 36 miesięcy gwarancji.

KOMFORT Zamknięte lamele żaluzji zaciemniają pomieszczenie i ograniczają nagrzewanie pomieszczenia, co daje upragnione warunki do wypoczynku.

DESIGN Szeroki wybór kolorów lameli oraz dodatków pozwala na stworzenie unikatowych osłon idealnie pasujących do stylu danego wnętrza.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ Możliwość dowolnego ustawienia kąta nachylenia lameli, pozwala na sterowanie ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

Czyszczenie żaluzji drewnianych

Do omiecenia żaluzji wystarczy miotełka do kurzu lub ściereczka z mikrofibry. Aby zrobić to sprawnie, warto ustawić wewnętrzne żaluzje drewniane w pozycji zamkniętej.

Sterowanie

Żaluzje aluminiowe wewnętrzne zapewniają płynną regulację, dzięki precyzyjnemu mechanizmowi ręcznemu oraz elektrycznemu. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy:

  • w miejscach trudno dostępnych.
  • będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni.
  • rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego,
  • żaluzje wykonane są w dużym gabarycie, a ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.

Montaż

– w świetle szyby,
– na ramę okna,
– do ściany,
– do sufitu..
 

Wymiary

Szerokość: do 500 cm
Wysokość: do 360 cm

Rodzaj żaluzji aluminiowych

Żaluzje aluminiowe 16 mm

 
Żaluzje aluminiowe 16 mm to najwęższy rozmiar lameli spośród wszystkich żaluzji aluminiowych w naszej ofercie. Najlepiej prezentują się na niewielkich oknach, jednak sprawdzają się także jako osłony okien balkonowych. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową.

Żaluzje aluminiowe 25 mm

Żaluzje aluminiowe 25 mm to osłony świetnie prezentujące się na niewielkich oknach. Mogą być również wykorzystywane jako osłony okien balkonowych. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową. W ofercie także żaluzje aluminiowe 25 mm w wersji perforowanej z niewielkimi otworami na powierzchni lameli.

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm to najszerszy rozmiar lameli spośród wszystkich żaluzji aluminiowych w naszej ofercie. Najlepiej prezentują się na dużych przestrzeniach okiennych, idealnie wpisując się w trendy wnętrzarskie. Dostępne są w wersji z drabinką sznurkową lub taśmową. W ofercie także żaluzje perforowane z niewielkimi otworami na powierzchni lameli.

Żaluzje aluminiowe VENUS

Żaluzja aluminiowa Venus wyróżnia się płaską kasetą, która pozwala na idealne dopasowanie żaluzji z oknem. Żaluzja przeznaczona jest do montażu przyszybowego. Płaska konstrukcja kasety umożliwia szerokie bezproblemowe otwarcie okna. W standardzie żaluzja posiada prowadzenie boczne żyłkowe, które utrzymuje lamele przy uchylonym oknie. Żaluzje Venus dostępne są bogatej kolorystyce w dwóch szerokościach lameli 16mm oraz 25mm. Kaseta żaluzji dostępna jest z kolei w najbardziej popularnych kolorach okien.

Żaluzje aluminiowe perforowane

Perforacja lameli żaluzji, sprawia, że skutecznie załamują promienie słoneczne, przy czym nie zaciemniają pomieszczenia. Taki sposób ochrony przed negatywnym oddziaływaniem światła zewnętrznego, szczególnie polecany jest do biur, pomieszczeń administracyjnych. Żaluzja perforowane podczas zamknięcia lameli nie pozbawiają całkowicie widoku z za okna. W ciągu dnia żaluzja perforowane działają niczym lustro weneckie. Ograniczają widok wewnątrz pomieszczenia za to przebywający w tym pomieszczeniu widzą co dzieje się za oknem. Sytuacja odwraca się wieczorem czy w nocy kiedy to włączymy oświetlenie w pomieszczeniach a na zewnątrz jest już ciemno.

Żaluzje LUNA

Żaluzja dwukierunkowa Luna. Możliwość opuszczania żaluzji od góry lub podniesienia od dołu pozwoli zasłonić dowolną część szyby. Sterowanie uchwytami sterującymi w postaci suwaków na rynnie górnej jak i dolnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu swobodne i lekko ustawisz kąt nachylenia lamel, otworzysz lub zamkniesz żaluzję. Żaluzja LUNA łączy w sobie funkcje plisy i żaluzji aluminiowej.

Zaczerpnij INSPIRACJI

Kolorystyka żaluzji aluminiowych

Dopasowanie żaluzji do wnętrza ułatwi dostępność 85 kolorów lameli.

Kolorystyka lameli – 50 mm

 

50 mm perforowana

25 mm

16 mm

Skontaktuj się z nami

Salon  sprzedaży

ul. Floriańska 20,

09-500 Gostynin

Godziny otwarcia

pon.- pt. : 9,00 –16,00

sob. : 9,00 – 13,00