Zaznacz stronę

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Tego produktu nie trzeba chyba przedstawiać, żaluzje aluminiowe – kiedyś jedyna przesłona, która była dostępna na polskim rynku, dziś znowu wraca do łask, w o wiele bogatszej kolorystyce, w wielu dostępnych wariantach, ale z tą samą funkcjonalnością: swobodną regulacją dopływu promieni słonecznych, dzięki ruchomym lamelom.
Produkt, niezwykle prosty w użytkowaniu i czyszczeniu, idealny do pomieszczeń o dużej wilgotności. Aluminium skutecznie odbija promienie słoneczne.

Żaluzje Standard

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światło, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form.
Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.

Venus

Montowana w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona w płaską kasetę. Dodatkową zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.

Perforowane

Sprawia, że skutecznie załamują promienie słoneczne, przy czym nie zaciemniają pomieszczenia

Kolory żaluzji aluminiowych

16 mm
25 mm
50 mm

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Kolor osprzętu żaluzji Venus

Kolor osprzętu żaluzji Venus

Galeria