Zaznacz stronę

WERTIKALE (żaluzje pionowe)

Dzięki ruchomym, materiałowym lamelom możemy regulować dopływ światła do
pomieszczenia, ale również możemy je całkowicie zasłonić bądź odsłonić.
Żaluzje pionowe świetnie sprawdzają się do pomieszczeń biurowych, gabinetów, ale również do domu.
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz wiele rodzajów
materiałów o różnych właściwościach np. tkaniny niepalne, tkaniny black – out oraz wile innych.

Wertikale Classic

Rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych, auli.
To optymalne rozwiązanie do przesłonięcia dużych powierzchni, szczególnie w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, aulach itp. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dla usprawnienia obsługi wertikali istnieje możliwość wyposażenia ich w silnik, który posiada funkcje obracania, zsuwania i rozsuwania lameli wertikala.
Szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia (o szerokość lamela 127 mm lub 89 mm) pozwala dobrze wkomponować wertikal do istniejącego wystroju, istnieje również możliwość wykonania lameli PCV.
W naszej ofercie posiadamy także materiały z atestem higienicznym i atestem niepalności.
Kolory profili: biały, czarny, srebrny

Wertikale Evogue

Alternatywa dla zasłon w biurach, hotelach lub mieszkaniach.
Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy.Idealnie spełniają funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Dla usprawnienia obsługi wertikali istnieje możliwość wyposażenia ich w silnik, który posiada funkcje obracania, zsuwania i rozsuwania lameli wertikala. Szeroki wachlarz kolorów i wzorów tkanin o różnym poziomie zaciemnienia (o szerokość lamela 127 mm lub 89 mm) pozwala dobrze wkomponować wertikal do istniejącego wystroju, istnieje również możliwość wykonania lameli PCV. W naszej ofercie posiadamy także materiały z atestem higienicznym i atestem niepalności.
Kolory profili: biały, czarny, brąz, srebrny, szampański

NOWOŚĆ !!!

Wertikal w bezłańcuszkowym systemie obciążnika tkanin.

Tkaniny

Kolekcja One

Spark


Fronti
Murano
Grandeko
York
Solance
Kuala
Jakarta
Frid
Delmar
Levin
Metallic

Kolekcja Two

Artem


Denim
Erin
Noah
Tresor
Daric

Kolekcja Three

Itaca

Kolekcja Four

Belcanto


Kenia
Neli
Bogart

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Systemy

Koloty profili

Classic


Evouge

Typ strownia wertikali

Galeria