Zaznacz stronę

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety skutecznie ochraniają nas przed nadmiernym nasłonecznieniem ale też stwarzają nam poczucie intymności, a dzięki zastosowaniu ciekawych materiałów i kolorów nadają wnętrzu niepowtarzalności.
Oferujemy Państwu szeroki wybór rolet, począwszy od ich rodzaju, koloru osprzętu aż po rodzaj i kolorystykę tkaniny.
W swojej ofercie posiadamy tkaniny black out- czyli zaciemniające, tkaniny z atestem o niepalności, tkaniny akustyczne, a także wiele innych, dlatego z pewnością znajdą Państwo opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Roletka Classic

Rolety cieszący się uznaniem klientów.

Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Montowane na wkręty, prowadnice przyklejane do listwy przyszybowej  w maksymalnym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału przy uchylonym oknie.

Roletka Profil

Roleta mocowana bezinwazyjnie – całkowicie przyklejana.

Rolety są modyfikacją systemu rolet CLASSIC.  Modele różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna. Prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem

Treo

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca TREO „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta TREO wykonana jest w pełnej kasecie z aluminium. Montowana jest do ściany i sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, wówczas roleta może być wyposażona w prowadnice.

Roleta dostępna w kolorach: biały i srebrny

Coda

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca CODA „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta CODA wyposażona jest w półkasetę i wykonana z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową.

Roleta dostępna w kolorach: biały, brązowy, srebrny, czarny i beżowy..

BRUTUS

Nowoczesny i ekskluzywny system Rolety  wolnowiszącej BRUTUS  umożliwia nam zasłonięcie szerokich nawet do 5 metrów okien oraz zmianę wyglądu pomieszczenia w ciągu kilku minut. Dzięki specjalnym tkaninom screenowym otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet, istnieje oczywiście możliwość użycia tkanin standardowych.

Roleta BRUTUS wyposażona jest w kwadratową obudowę wykonaną z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów.

INFINITY

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca.

INFINITY wykonana jest z aluminium w kolorze „bright”. Roletę montuje się wyłącznie do ściany. Walorem rolety  jest możliwość wykonania z dwoma różnymi materiałami przy użyciu wieszaka „double”. INFINITY wykonana jest w całości z aluminium. Roletę montuje się wyłącznie do ściany. Dla wymagających Klientów roleta może być sterowana elektrycznie na podzespołach Coulisse.

Dużym walorem rolety INFINITY jest możliwość wykonania jej z dwoma standardowymi, różnymi materiałami przy użyciu wieszaka „double”, a dodatkowego efektu dopełni aluminiowa osłona w kolorze „bright”

RM25

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Dostępna kolorystyka: biały i brązowy

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące A32 posiadają mocowania metalowe, mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Dostępne kolory: biały

A32

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną.

Rolety wolnowiszące A32 posiadają mocowania metalowe, mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce.

Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej

Dostępne kolory: biały

RM45

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, która posiada samohamujący mechanizm koralikowy.

Rolety wolnowiszące RM45 posiadają mocowania metalowe, mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej

Dostępne kolory: biały

KOLORYSTYKA TKANIN

Zobacz kolekcje tkanin standard

Camila

Luminis

Izyda


A-600
A-800
A-900
EDEN
ANTARES
CORONA
EDEN
JAMAJKA
KENIA
TECNO

Zobacz kolekcje tkanin wzorzyste
Zobacz kolekcje tkanin 100% zaciemniających

Julia


Charlotte
Modern

Kolekcja tkanin inspirowana naturą

Paradise

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Kolory systemu Classic

Classic

Kolory systemu TreoKolory systemu Coda


Kolory systemu Magna


Kolory systemu Infinity

GALERIA