Zaznacz stronę

Rolety materiałowe dzień - noc

Roleta połączona z funkcją żaluzji.

Pomysłowe rozwiązanie, połączenie wyglądu i funkcji rolety z funkcjonalnością żaluzji.
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz kolorów i rodzajów materiału.
Poprzez połączenie ze sobą dwóch rodzajów materiałów, jednego przepuszczającego światło, drugiego kryjącego, możemy swobodnie regulować dopływ światła do pomieszczenia, bez konieczności odsłaniania całego okna.

Roleta okienna Classic Dzień – Noc

Rolety w kasecie dzień noc CLASSIC na wymiar idealnie nadają się do udekorowania i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, łazienki czy tez pokoju dla dzieci.

Nasze rolety wewnętrzne dzień noc w kasecie CLASSIC to najbardziej zaawansowane rolety materiałowe na rynku. Wraz z prowadnicami montowane są bezpośrednio do listew przyszybowych (w świetle szyby) a ich tkaniny poruszają się w przestrzeni pomiędzy listwami przyszybowymi „przylegają blisko szyby”.

Montaż do listew przyszybowych nie powoduje utraty gwarancji!
Stosowane do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, dzięki kasecie i prowadnicom stają się integralną częścią okna jednocześnie zapewniając przyleganie tkaniny nawet w oknach uchylnych.

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

.

Roleta przestrzenna Dzień – Noc

Montowana bezinwazyjnie – całkowicie przyklejana. Rolety są modyfikacją systemu rolet CLASSIC.  Modele różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna. Prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Wasze wnętrza to dla nas nieustanne źródło inspiracji!

Roleta w kasecie TREO  Dzień – Noc

Nowoczesna i ekskluzywna roleta w kasecie TREO „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta TREO wykonana jest w pełnej kasecie z aluminium. Montowana jest do ściany i sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, wówczas roleta może być wyposażona w prowadnice.

Roleta dostępna w kolorach: biały i srebrny

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Roleta w półkasecie CODA  Dzień – Noc

Nowoczesna i ekskluzywna roleta półkasecie CODA „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta CODA wyposażona jest w półkasetę i wykonana z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową.

Roleta dostępna w kolorach: biały, brązowy, srebrny, czarny i beżowy.

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Wyposaż swoje rolet w sterowanie elektryczne!

To rozwiązanie w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania osłon. Decydując się na doposażenie rolety w silniki masz możliwość sterowania nimi poprzez: urządzenie mobilne – z dowolnego miejsca na ziemi przełącznik pilot.

Kolorystyka tkanin Dzień – Noc

Kolekcja tkanin standard Beauty
Zobacz kolekcje tkanin Energy Black-Out
Zobacz kolekcje tkanin BH
BH – I
BH – III
BH – V
BH – VI
BH – VII
BH – IX
BH – XV
BH – XVI
Zobacz kolekcje tkanin Elegance
Zobacz kolekcje tkanin Harmony
Zobacz kolekcje tkanin Impress
Zobacz kolekcje tkanin Imagine
Zobacz kolekcje tkanin Magic
Zobacz kolekcje tkanin Organza
Zobacz kolekcje tkanin Paradise
Zobacz kolekcje tkanin Passion
Zobacz kolekcje tkanin Secret

Kolorystyka systemu rolet dzień – noc

Kolory systemu Classic

Classic

Kolory systemu Treo


Kolory systemu Coda


Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

Galeria realizacji

Zamów bezpłatny pomiar

Skorzystaj z oferowanego przez nas zupełnie bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą!