Zaznacz stronę

ROLETY MATERIAŁOWE DZIEŃ/NOC

Pomysłowe rozwiązanie, połączenie wyglądu i funkcji rolety z funkcjonalnością żaluzji.
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz kolorów i rodzajów materiału.
Poprzez połącznie ze sobą dwóch rodzajów materiałów,
jednego przepuszczającego światło, drugiego kryjącego,
możemy swobodnie regulować dopływ światła do pomieszczenia,
bez konieczności odsłaniania całego okna.


Roletka Classic Dzień – Noc

Rolety cieszący się uznaniem klientów.

Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Montowane na wkręty, prowadnice przyklejane do listwy przyszybowej  w maksymalnym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału przy uchylonym oknie.

Roletka Dzień – Noc Profil

Montowana bezinwazyjnie – całkowicie przyklejana. Rolety są modyfikacją systemu rolet CLASSIC.  Modele różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna. Prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.

Treo

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca TREO „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta TREO wykonana jest w pełnej kasecie z aluminium. Montowana jest do ściany i sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, wówczas roleta może być wyposażona w prowadnice.

Roleta dostępna w kolorach: biały i srebrny

Coda

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca CODA „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta CODA wyposażona jest w półkasetę i wykonana z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową.

Roleta dostępna w kolorach: biały, brązowy, srebrny, czarny i beżowy.

MAGNA

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca MAGNA w wersji „Dzień i Noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta MAGNA jest w całości wykonana z aluminium. Dzięki profilowi nośnemu posiada możliwość montażu zarówno do sufitu, jak i do ściany. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, a także wykonanie osłony o nieco większych gabarytach

Magna występuję w rozmiarach: S, M, L

Dostępne kolory: brązowy, beżowy, czarny i srebrny

INFINITY

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca INFINITY „dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

INFINITY wykonana jest w całości z aluminium. Roletę montuje się wyłącznie do ściany. Dla wymagających Klientów roleta może być sterowana elektrycznie na podzespołach Coulisse.

Dużym walorem rolety INFINITY jest możliwość wykonania jej z dwoma standardowymi, różnymi materiałami przy użyciu wieszaka „double”, a dodatkowego efektu dopełni aluminiowa osłona w kolorze „bright”.

KOLORYSTYKA TKANIN

Kolekcja tkanin standard Beauty
Zobacz kolekcje tkanin Energy Black-Out
Zobacz kolekcje tkanin BH

BH – I


BH – III
BH – V
BH – VI
BH – VII
BH – IX
BH – XV
BH – XVI

Zobacz kolekcje tkanin Elegance
Zobacz kolekcje tkanin Harmony
Zobacz kolekcje tkanin Impress
Zobacz kolekcje tkanin Imagine
Zobacz kolekcje tkanin Magic
Zobacz kolekcje tkanin Organza
Zobacz kolekcje tkanin Paradise
Zobacz kolekcje tkanin Passion
Zobacz kolekcje tkanin Secret

Wszystkie próbki kolorów przedstawione na naszej stronie zostały przygotowane przez profesjonalistów tak, by na zwykłym monitorze i przy standardowych ustawieniach oddać jak najwierniej kolor i strukturę materiału.
Jednak pomimo naszych starań, mogą one nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.

KOLORY SYSTEMU ROLET DZIEŃ-NOC

Kolory systemu Classic

Classic

Kolory systemu TreoKolory systemu CodaKolory systemu MagnaKolory systemu Infinity


GALERIA