787 03 13 13
Zaznacz stronę

Blokada rolety zewnętrznej przed włamaniem

 

rolety zewnętrzne zabezpieczenia

Rygiel automatyczny do rolet

Rygiel automatyczny w rolecie zewnętrznej podtynkowej stosowany jest w roletach podnoszonych manualnie. nie można stosować rygli automatycznych w roletach elektrycznych. Rygiel samoczynnie blokuje bolec po całkowitym zamknięciu rolety, uniemożliwiając tym samym podniesienie rolety z zewnątrz.

rolety zewnętrzne zabezpieczenia

Rygiel ręczne do rolet

Rolety w których zastosowane są rygle ręczne, skutecznie blokują rolety przed niepowołanym podniesieniem. Rolety zewnętrzne z ryglami ręcznymi muszą być montowane z dala od okna. 

rolety zewnętrzne zabezpieczenia

Zamek baskwilowy do rolet

Przekręcenie zamka w listwie końcowej rolety spowoduje wysunięcie się sztab i zablokowanie rolety zewnętrznej. Zamek kluczykowy jest skutecznym sposobem zabezpieczeniem rolety przed podniesieniem jej przez osoby do tego niepowołane. Stosowany jest głównie w wejściach do sklepów i boksów.

rolety zewnętrzne zabezpieczenia

Wieszaki blokujące do rolet

Wieszaki blokujące do rolet zewnętrznych powodują dodatkowe zabezpieczenie w postaci dociskania pancerza rolety zewnętrznej do podłoża, na które opada listwa końcowa rolety. Dzięki swojej konstrukcji wieszak blokujący uniemożliwia podważenie rolety. Stosować je można wyłącznie z napędem elektrycznym rolety.