787 03 13 13
Zaznacz stronę

REHAU Smart Guard

Prewencyjna ochrona przeciwwłamaniowa.

Twoje okna zatroszczą się o Wasz dom

Tradycyjne systemy alarmowe włączają się najczęściej dopiero wówczas, gdy dojdzie już do szkody. Reagują one bowiem dopiero wtedy, kiedy włamywacz wejdzie do domu. Niestety okno lub drzwi są już wówczas uszkodzone. Oprócz pieniędzy i wartościowych przedmiotów ofiara włamania traci również poczucie bezpieczeństwa.

REHAU Smart Guard – nowy poziom bezpieczeństwa

Inteligentne czujniki wykrywają potencjalnego włamywacza i odstraszają go.

Sygnały optyczne i akustyczne informują sprawcę, że nie ma sensu podejmować próby włamania. W ten sposób REHAU Smart Guard idzie znacznie dalej niż popularne systemy alarmowe.

Znajdź punkt sprzedaży okien

Tutaj znajdziesz adresy punktów sprzedaży okien i drzwi w twoim regionie.

Prosta zasada, duża skuteczność

Wybierz aktywne odstraszanie, które nie szpeci Twoich okien. System Smart Guard jest dyskretnie ukryty w ościeżnicy okien SYNEGO lub GENEO, a dzięki funkcji prewencyjnej aktywnie dba o Twoje bezpieczeństwo. Inteligentny czujnik wykrywa włamywacza i samoczynnie uruchamia program ochronny.

1. Czujnik ruchu rejestruje ruchy w strefie do 20 cm przed oknem lub drzwiami balkonowymi. Inteligentne czujniki reagują tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.
 

2. Wizualne ostrzeżenie dla włamywacza przez migające światło LED.

 

3. Jeżeli włamywacz się nie wycofa, aktywowany jest następny stopień eskalacji i…

 

4. sygnalizator wydaje ostrzeżenie akustyczne.

Dyskretny, ale skuteczny

Moduł Smart Guard jest ukryty w górnej ramie okna GENEO i SYNEGO. Dopasowane kolorystycznie osłony zewnętrzne zapewniają idealną integrację z oknem.

Moduł pracuje niezależnie i bezprzewodowo. Jest zasilany bateriami, a komunikacja z syreną wewnętrzną lub centralą Smart Home odbywa się drogą radiową.

Możliwość doposażenia: jeżeli masz już w domu okna SYNEGO lub GENEO, można je doposażyć w system REHAU Smart Guard.

 

Głośny z syreną

Smart Guard System plus

Do ostrzeżeń optycznych i akustycznych można bardzo łatwo dodać syrenę wewnątrz domu, która w razie włamania uruchamia głośny alarm. Syrena alarmowa działa z wykorzystaniem fal radiowych i nie wymaga instalacji przewodów. To skuteczne i proste w obsłudze rozwiązanie. Syrenę można włączać i wyłączać zainstalowanym na stałe przełącznikiem radiowym.

Syrena wewnętrzna:

uruchomienie syreny wewnętrznej w razie faktycznego włamania. Kompaktowa konstrukcja zapewnia dyskretny wygląd. Alarm o natężeniu 90 decybeli – tak głośny, jak piła tarczowa.

 

Potrzebujesz więcej informacji