787 03 13 13
Zaznacz stronę

OKNO IMPACT

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE WYSOKA JAKOŚĆ
POLSKI PRODUKT.

Technologia przyszłości

 

Jakość i energooszczędna technologia w najlepszej cenie. To pierwsze takie okno w naszej historii, w którym udało się znacząco obniżyć koszty i jednocześnie zachować najlepsze wyróżniki naszych produktów. IMPACT to jakość w najlepszej cenie!

Więcej słońca każdego dnia

Niskie złożenie profili (tylko 113 mm) sprawia, że do pomieszczenia, w którym zastosowano system okienny Impact, wpada znacznie więcej światła.

Doskonała izolacja termiczna

6 komorowa budowa profili oraz optymalna szerokość systemu (80 mm) zapewniają wysoką izolację termiczną (Uw=0,77 dla szyby z Ug=0,5 z ciepłą ramką). Okno Impact idealnie nadaje się do budownictwa niskoenergetycznego.

Większa szczelność i odporność podczas zmian pogodowych to rezultat zastosowania nowego rodzaju uszczelek z tworzywa TPM. Środkowa uszczelka tworzy tzw. suchą komorę, korzystną dla dodatkowej ochrony okucia przed wodą, a specjalistyczna uszczelka umieszczona w skrzydle pod szybą, gwarantuje lepszą termoizolacyjność.

 

Podstawowe parametry techniczne*

Jakość w najlepszej cenie
Nasza ocena

PVC
Rodzaj materiału

80 mm
Szerokość

6
Ilość komór

3 (wersja MD)
Ilość uszczelek

proste Sx
Rodzaj skrzydła

V
Rodzaj zgrzewu

0,77 W/m2K (dla szyby 0,5)
Parametr Uw

5 lat (na okna białe i kolorowe)
Okres gwarancji

*Ze względu na chęć dopasowania się do potrzeb naszych Klientów, standard wyposażenia naszych produktów zawsze dobiera Sprzedawca, a prezentowane w serwisie internetowym rozwiązania to standard rekomendowany przez EUROCOLOR.

Potrzebujesz więcej informacji