787 03 13 13
Zaznacz stronę

KRATY ROLOWANE

Niezawodne zabezpieczenie przed włamaniem.

Kraty rolowane mają na celu zapewnienie niezawodnego zabezpieczenia przed włamaniem, dlatego oferujemy wyłącznie kraty przetestowane i sprawdzone pod względem jakościowym, co zapewnienia pełne bezpieczeństwo. Staranne wykonanie krat oraz najwyższa jakość użytych do produkcji materiałów gwarantuje wysoką odporność antywłamaniową oraz długotrwałe i bezawaryjne działanie mechanizmów.

Doskonale nadają się do zabezpieczania otworów parkingowych, magazynowych itp. Kraty aluminiowe to lekkie konstrukcje, przeznaczone głównie do punktów handlowych w galeriach, salonach jubilerskich i restauracjach.

Krata rolowana sinusoidalna

Krata rolowana sinusoidalna wykonana z galwanizowanej rurki stalowej fi14 x 1,2 mm. Profil rurki w kształcie fali o promieniu ugięcia R45, jest połączony ocynkowanymi klipsami stalowymi. Zapewniają odpowiedni przepływ powietrza oraz dużą przejrzystość.
Kraty sinusoidalne to estetyka lekkiej formy, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zabezpieczyć mienie, przy jednocześnie maksymalnej ekspozycji wnętrza pomieszczenia.
Jest to doskonałe rozwiązanie do galerii handlowych, banków, parkingów wielopoziomowych czy innych firm handlowo – usługowych.

Kraty stalowe perforowane ocynkowane 75 / FC 76

Kraty stalowe perforowane ocynkowane z perforacją tzw. „fasolki” oraz „dziurki” dedykowane są do pomieszczeń, w których wnętrze powinno być zabezpieczone, przy jednoczesnym swobodnym przepływie powietrza, oraz dobrze utrzymanej wentylacji. Stalowe kraty z perforacją niezbędne są wszędzie tam, gdzie można wyeksponować wnętrze zamkniętego pomieszczenia.
Najczęściej można zobaczyć je w galeriach handlowych, budynkach przemysłowych, parkingach czy też innych obiektach użyteczności publicznej. Atutem krat rolowanych jest forma, która nie zajmuje wiele miejsca, a po zwinięciu kraty jest niemal niewidoczna. Zastosowanie jej sprawdza się w niewielkich otworach wejściowych, jak i też w przypadku dużych powierzchniach.
Można montować je zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków.

FC 75 Profil fasolka

FC 75 Profil dziurka

FC 76 Profil fasolka

FC 76 Profil dziurka

Krata stalowa pełna FI 75 / FI 76

Krata rolowane FI75 lub FI76 wykonana jest z ocynkowanych profili stalowych. Kraty ocynkowane pełne dzięki nieperforowanej konstrukcji sprawdzają się jako zabezpieczenie wejścia wszędzie tam, gdzie ważne jest ograniczenie widoczności.
Profile mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL, dzięki temu mogą nadać charakter miejscu, elegancję oraz bezpieczeństwo i funkcjonalność np. jako automatyczna brama wjazdowa.

Krata rolowana ES Perfo oraz ES Pełna

Krata rolowana ES Perfo oraz ES Pełna wykonana jest z anodowanych profili aluminiowych. Drobna perforacja zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i przejrzystość, a kształt zastosowanego profilu i grubość materiału , powoduje, że krata jest doskonałym zabezpieczeniem. Stanowi doskonałe rozwiązanie zamknięcia powierzchni handlowych, chroniąc i jednocześnie pozwalając na wgląd do pomieszczenia.

Akcesoria

Kraty rolowane wyposażone są w zabezpieczenie przed opadnięciem pancerza w przypadku zerwania sprężyn lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania można rozbudować o dodatkowe zabezpieczenie np. lampy sygnalizacyjne, przydatne w dużych obiektach przemysłowych lub fotokomórki, dzięki którym krata unosi się automatycznie po wykryciu przeszkody w świetle przejścia. Podobnie działają zabezpieczenia krawędziowe, zatrzymujące i unoszące kratę po natrafieniu na przeszkodę.

Krata rolowana ES Perfo oraz ES Pełna

Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy stosowany jest ze względu na swoje parametry i wymiary do wyrobów intensywnie użytkowych, o dużych powierzchniach.

Polecany do dużych mechanizmów, używanych kilka razy dziennie.

Galeria inspiracje

Potrzebujesz więcej informacji?