787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi do mieszkań

Ciche drzwi wejściowe do Twojego mieszkania

Rw 38 dB

 

Dobra inwestycja

 • udokumentowany współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=38dB
 • skrzydło o grubości 46 mm wypełnione płytą dźwiękochłonną
 • ościeżnica drewniana typu soft okleinowana w kolorze skrzydła
 • 3 zawiasy z możliwością regulacji w 3-ch płaszczyznach
 • blacha zaczepowa zamka z możliwością regulacji docisku skrzydła
 • stałe sworznie antywyważeniowe
 • wizjer panoramiczny
 • zamek główny trzybolcowy
 • zamek dodatkowy trzybolcowy
 • dwie uszczelki
 • próg aluminiowy z przekładką

Jak dobrać drzwi wejściowe do mieszkania?

Standardowy rozmiar drzwi wejściowych do mieszkania to „80” w ofercie mamy również zwężone na potrzeby wymian w osiedlach z wielkiej płyty drzwi o szerokości „80N” oraz coraz bardziej popularne „90”.Drzwi dostępne są między innymi z ościeżnicą drewnianą regulowaną, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do ścian różnej grubości. Warto pamiętać w kwestii doboru drzwi, aby szerokość ościeżnicy była mniejsza mniej więcej o jeden, dwa lub maksymalnie trzy centymetry od szerokości ościeża. Na zamówienie możemy wykonać drzwi skracane, które mogą być krótsze nawet o 14 cm. Drzwi mogą otwierać się do środka mieszkania lub też na jego zewnątrz. Jest to jedna z kluczowych kwestii, które trzeba ustalić w momencie gdy podejmuje się decyzje o zakupie..

 

 

Ochrona przed hałasem

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze odpowiednich drzwi, jest izolacja akustyczna. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw dla naszych drzwi wejściowych do mieszkania wynosi 38dB. Zapewnia to komfort życia i poczucie prywatności.

 

Bezpieczeństwo

Następnym i kluczowym elementem drzwi wejściowych jest zabezpieczenie przed włamaniem. Nasze drzwi wyposażone są w sworznie antywyważeniowe oraz dwa solidne niezależne zamki trzybolcowe uzupełnione o porządne, antywłamaniowe wkładki patentowe. Zwiększa to poziom zabezpieczeń aby mogli Państwo czuć się pewnie i bezpiecznie.

 

Wybór odpowiednich drzwi wejściowych do mieszkania

Oferujemy swoim klientom drzwi wejściowe do mieszkania wykonane z wysokiej jakości polskich materiałów. Są one produkowane w Polsce. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów wynikające z użytkowania naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą dostępnych modeli od tych bardziej klasycznych po nowoczesne.

Drzwi do mieszkań:

Zastosowanie:

W budownictwie mieszkalnym oraz użyteczności publicznej jako drzwi wewnętrzne wejściowe (nie dotyczy szerokości 80N).

Dostępne szerokości:

Jednoskrzydłowe: “80”, “80N”, “90”.

Dostępne ościeżnice:

Stała drewniana okleinowana w kolorze skrzydła z progiem aluminiowym.

Regulowana drewniana okleinowana w kolorze skrzydła z progiem aluminiowym.

Parametry i opis techniczny

R

Drzwi wewnątrz klatkowe przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków jako drzwi wejściowe do mieszkań lub innych pomieszczeń z korytarza, albo bezpośrednio z klatki schodowej. Dla zapewnienia najwyższego poziomu komfortu użytkowania skrzydło drzwi wypełnione jest płytą dźwiękochłonną dzięki czemu są to również drzwi akustyczne. Udokumentowany współczynnik izolacyjności akustycznej Rw dla tych drzwi wynosi 38dB.

R

Dla utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa drzwi wewnątrz klatkowe  Drzwi wyposażone są w sworznie antywłamaniowe oraz dwa niezależne zamki trzy bolcowe. Drzwi wewnątrz klatkowe znacząco wytłumiają wszelkie fale akustyczne zarówno dochodzące do wnętrza mieszkania z klatki schodowej jak i wydobywające się z mieszkania na zewnątrz. Polecamy zakup wariantu z ościeżnicą regulowaną.

Modele drzwi do mieszkań

 

Kolory drzwi do mieszkań

 

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13