787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi wejściowe BASIC 68

Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 1,1 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 3 szybowy) wynosi 1,3 W/m²K.

 

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi wejściowe będą idealnym wyborem nie tylko do domów jednorodzinnych, ale także do budynków wielorodzinnych, jako drzwi wejściowe zewnętrzne mieszkania. Ponadczasowy design sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych nieruchomości, jak i nieco starszych obiektów, łącząc w sobie estetykę oraz niezwykłą trwałość.

Trwała konstrukcja

Drzwi wykonane z wytrzymałych profili pokrytych folią PCV, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, zapewniając wieloletnią trwałość.

Elegancki wygląd

Ponadczasowy design, który łatwo dopasować do wielu stylów wykończenia.

Ciepłe drzwi

Uszczelki systemowe w skrzydle oraz ramie drzwi, próg aluminiowy oraz wypełnienie z polistyrenu wyeliminują straty ciepła w budynku.

Solidna ochrona

Wytrzymała konstrukcja, zawiasy z tylnymi bolcami antywyważeniowymi, solidne zamki z wkładką patentową to tylko kilka z rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo.

.

Wybierz drzwi wejściowe BASIC 68, jeśli:

wysoka jakość

Szukasz wytrzymałej konstrukcji.

praktyczny produkt

Potrzebujesz drzwi do mieszkania w bloku.

dobre parametr

Masz ograniczony budżet, ale szukasz produktu o bardzo dobrych parametrach

Parametry i opis techniczny

R

Drzwi stalowe wejściowe BASIC 68 występują w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych i pokrytych folią PCV. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 2D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną . Skrzydło drzwi o grubości 68 mm wykonane z profili aluminiowych, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) i wypełnienie z polistyrenu wraz ze wzmocnieniem drewnianym.

R

Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 1,1 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 3 szybowy) wynosi 1,3 W/m²K. Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Skrzydło standardowo wyposażone jest w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, dwa zamki 3-bolcowe oraz wkładkę patentową z 6 kluczami (system 1 klucza).

Modele drzwi wejściowych BASIC 68

 

Kolory drzwi wejściowych BASIC 68

 

ral 9016
ral 7016

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13