787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi stalowe PRESTO

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe PRESTO będą doskonale pełnić funkcję drzwi technicznych w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, centrach logistycznych, pomieszczeniach technicznych czy budynkach użyteczności publicznej.

 

Trwałość

Niezwykle solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili stalowych zimnych, jednokomorowych bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych ze stalowych profili z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.

Wybierz drzwi stalowe PRESTO, jeśli:

:

wysoka jakość

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności.

praktyczny

szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku (drzwi wewnętrzne).

nowoczesne

potrzebujesz modelu, który wykorzystując nowoczesne rozwiązania, ułatwia codzienność.

Parametry i opis techniczny

R

Drzwi PRESTO wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem dwuszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm) lub wkładem dwuszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm), panelem z blachy gładkiej o grubości 20 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień za wyjątkiem panelu segmentowego przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Panel segmentowy przymocowany jest przy użyciu listew stalowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi PRESTO wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo.

R

Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 3 rodzaje uszczelek. Drzwi PRESTO standardowo posiadają próg stalowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, rygle wpuszczane lub kantrygiel. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.

Dopasuj drzwi do siebie

 

Wypełnienie drzwi

panel segmentowy

Panel segmentowy

panel_blacha_gladka

Panel z blachy gładkiej

wklad_dwuszybowy

Wkład dwuszybowy

Przetłoczenia paneli segmentowych

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy deska

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy linia

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy płaski

panel_segmentowy gładki

Panel segmentowy mikroprofilowany

Przykładowe realizacje

 

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13