787 03 13 13
Zaznacz stronę

Drzwi LOFT

Doskonale sprawdzają się jako drzwi
przejściowe w budynkach jedno i wielorodzinnych czy budynkach użyteczności publicznej.

 

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe LOFT (wewnętrzne) będą doskonale pełnić funkcję drzwi przejściowych w budynkach jedno i wielorodzinnych czy budynkach użyteczności publicznej. Ich niestandardowy, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza pomieszczeń.

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie. Ich ponadczasowy i uniwersalny charakter oraz 13 wzorów sprawia, że można dopasować je do prawie każdego otoczenia.

Wyposażenie

Drzwi standardowo lakierowane są metodą proszkową na kolor czarny RAL 9005 (istnieje także możliwość polakierowania na dowolny kolor z palety RAL). Wyposażone w czarną klamkę z zamkiem i wkładką lub stalową, pionową antabę (wersja z zamkiem baryłkowym lub bez zamka).

Wybierz drzwi stalowe LOFT, jeśli:

wysoka jakość

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności

praktyczny produkt

szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku

nowoczesne rozwiązanie

potrzebujesz nowoczesnego i estetycznego rozwiązania

Parametry i opis techniczny

R

Drzwi LOFT wypełnione bezpieczną, pojedynczą, przeźroczystą szybą o grubości 8 mm. Szyba przymocowana jest za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi LOFT wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo. Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe.

R

Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi LOFT standardowo nie posiadają progu (w dolnym profilu skrzydła zamontowana jest uszczelka szczotkowa). Standardowym wyposażeniem drzwi jest czarna klamka z zamkiem i wkładką oraz rygle wpuszczane (tylko w drzwiach dwuskrzydłowych).

Wzory drzwi LOFT

 

Drzwi LOFT

 

Skontaktuj się z nami

Nie wahaj się – napisz co Cię interesuje, a my w możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

logo maxiokna
Adres

09-500 Gostynin, ul. Floriańska 20

Kontakt

Tel. 787 031 313

e-mail: sklep@maxiokna.pl 

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9 – 16

Sob: 9 – 13