787 03 13 13
Zaznacz stronę

BRAMA GARAŻOWA ROLOWANA STANDARD

Komfort staje się standardem.

Bramy rolowane świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy czy też miejsc, w których szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni. Tego typu bramy są bardzo dobrą alternatywą dla bram segmentowych – ich pancerz w całości zawija się na wał, ukryty w skrzynce nawojowej. Wybierając to rozwiązanie nie ma potrzeby poświęcania miejsca w obiekcie na system prowadnic obecny w bramie segmentowej. Każda brama rolowana produkowana na indywidualne zamówienie – wymiary, kolory oraz dodatki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Brama garażowa rolowana

STANDARD 

Brama garażowa rolowana STANDARD 77 to doskonała alternatywa dla bramy segmentowej. Idealnie sprawdza się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych, w których zabudowa wymaga nietuzinkowych rozwiązań lub oszczędzania przestrzeni. Model ten jest obsługiwany niezawodną automatyką i gwarantuje niezwykle wygodne użytkowanie. Można dopasować go do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta.

Kompaktowość

Brama garażowa rolowana świetnie sprawdzi się w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy czy też w miejscach gdzie szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni pod sufitem. Model rolowany otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię zarówno w garażu, jak i przed nim.

Automatyka

Model ten jest otwierany wyłącznie automatycznie. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy umieszczony w skrzynce aluminiowej (montowanej na zewnątrz, wewnątrz lub w otworze budynku). Bramę możesz obsłużyć łatwo i bez wysiłku za pomocą pilota bądź stacyjki kluczykowej. W przypadku braku prądu do otwierania służy korba.

Bezpieczeństwo

Ryzyko wypadków jest maksymalnie ograniczone dzięki takim rozwiązaniom jak fotokomórki, hamulec inercyjny czy zabezpieczenia krawędziowe. Bramę wyposażono także w uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które zmniejszają utratę ciepła z wnętrza garażu.

Dopasuj bramę do siebie

Profile

Wybierz bramę garażową rolowaną STANDARD 77, jeśli:

Sprawdzone podzespoły

potrzebujesz rozwiązania, które łatwo dopasować do warunków zabudowy.

Elastyczne podejście

chcesz oszczędzić miejsce przed i wewnątrz garażu.

Certyfikowane bezpieczeństwo

zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu.

Parametry i opis techniczny

Brama garażowa rolowana STANDARD 77 zbudowana jest z pancerza bramy, prowadnic pionowych oraz skrzynki z wałem nawojowym. Pancerz bramy składa się z profili aluminiowych o wysokości 77 mm i grubości 18 mm, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, zakończony listwą dolną ekstrudowaną. Profile bramy powlekane są lakierami proszkowymi i zakończone aretkami wykonanymi z tworzywa sztucznego.

Brama otwierana automatycznie – pancerz bramy nawija się na wał nawojowy, umieszczony w skrzynce aluminiowej. Otwieranie za pomocą stacyjki kluczykowej lub pilota. Model ten może być zamontowany wewnątrz, na zewnątrz lub w otworze. Brama produkowana na indywidualny wymiar.

Przykładowe realizacje

Szukasz solidnych bram? Pomożemy Ci wybrać odpowiednią.