Zaznacz stronę

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Alternatywa dla bram segmentowych

Bramy rolowane świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy czy też miejsc, w których szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni. Tego typu bramy są bardzo dobrą alternatywą dla bram segmentowych – ich pancerz w całości zawija się na wał, ukryty w skrzynce nawojowej. Wybierając to rozwiązanie nie ma potrzeby poświęcania miejsca w obiekcie na system prowadnic obecny w bramie segmentowej. Każda brama rolowana Gros jest produkowana na indywidualne zamówienie – wymiary, kolory oraz dodatki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

ZASTOSOWANIE

W budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Otwierana pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w garażu jak i przed nim.
  • Brama zbudowana z pancerza bramy, prowadnic pionowych oraz skrzynki nawojowej.
  • Produkowana na indywidualny wymiar.
  • Obsługiwana automatycznie.
  • Szeroki wybór kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
  • Dostępne dodatkowe wyposażenie czy zabezpieczenia podnoszą komfort użytkowania bramy.

PROFIL BRAMOWY T 77

Profil o wysokości 77 mm i grubości 18 mm zbudowany z wysokogatunkowych blach aluminiowych lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV.

Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa.

LISTWA DOLNA

Listwa (profil) dolny o wysokości 77 mm i grubości 18 mm zbudowany z wysokogatunkowych blach aluminiowych, następnie lakierowanych.

BEZPIECZEŃSTWO

Brama wyposażona w szereg zabezpieczeń takich jak fotokomórki, hamulec inercyjny, czy zabezpieczenie krawędziowe minimalizują ryzyko wypadków.

IZOLACJA

Panel o grubości 18mm wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową. Brama posiada uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które obniżają utratę ciepła z garażu oraz tłumią hałas.

ELASTYCZNOŚĆ

Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta.
Do wyboru 12 kolorów standardowych oraz dwie okleiny drewnopodobne.
Brama szybka i łatwa w montażu.

OBSŁUGA

Brama otwierana automatycznie. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy, umieszczony w skrzynce aluminiowej (montowana na zewnątrz, wewnątrz lub w otworze budynku). Automatyczne otwieranie bramy sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe. Brama rolowana otwierana jest za pomocą stacyjki kluczykowej lub pilota.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Profile przeszklone lub profile z okienkami wpuszczają do wnętrza dodatkową ilość światła. Profile wentylacyjne lub profile z kratkami wentylacyjnymi zapewniają dopływ świeżego powietrza, dostępne są w takich samych kolorach jak profile bramowe.