787 03 13 13
Zaznacz stronę

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA PRESTO

Tradycyjne bramy dwuskrzydłowe w nowoczesnym wydaniu.

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją. Znany od lat sposób otwierania budynków teraz dostępny o niespotykanym dotąd wyglądzie.

Brama garażowa dwuskrzydłowa 

PRESTO

Potrzebujesz niezwykle wytrzymałej i estetycznej bramy garażowej, ale warunki techniczne uniemożliwiają Ci zamontowanie modelu segmentowego lub rolowanego? Brama garażowa dwuskrzydłowa PRESTO rozwiąże ten problem. To znany od wielu lat, sprawdzony i niezawodny model w bardzo nowoczesnym designie. Świetnie sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych.

Dopasowanie

Brama produkowana pod indywidualny wymiar i preferencje. Łatwo dopasować ją do architektury budynku. Do wyboru gama ponad 200 kolorów, jak i oklein drewnopodobnych. Wiele przetłoczeń i struktur. Model ten może być montowany w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew.

Wytrzymałość

Niezwykle solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych zimnych, bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5 mm i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg stalowy. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Udogodnienie

Model dwuskrzydłowy może być otwierany ręcznie (w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, kantrygiel oraz stopki), jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem czy śniegiem. Brama jest otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.

Parametry i opis techniczny

Bramy dwuskrzydłowe PRESTO wypełnione są panelem segmentowym o grubości 40 mm i wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm. Panel złożony jest z blach stalowych, ocynkowanych i wypełnionych pianką poliuretanową. Do wyboru szeroka gama kolorów z palety RAL lub oklein drewnopodobnych. W bramie PRESTO panel segmentowy jest przymocowany za pomocą listew stalowych. Od wewnątrz i zewnątrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydeł zamontowanych jest 3 rodzaje uszczelek. Standardowo brama posiada próg stalowy.

Standardowym wyposażeniem bram są: klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, stopki, kantrygiel lub klamka obrotowa z ryglem (w zależności od typu bramy). Ponadto, brama może posiadać wyposażenie dodatkowe. Zasadniczą różnicą między bramą garażową i przemysłową jest siatka wymiarów (bramy przemysłowe można zamawiać o znacznie większych gabarytach) oraz brak możliwość zamontowania napędu elektrycznego w bramach dwuskrzydłowych przemysłowych. Skrzydła mogą być symetryczne lub asymetryczne, otwierają się od 90° do 180° w zależności od sposobu montażu.

Wybierz bramę garażową dwuskrzydłową PRESTO, jeśli:

zależy Ci na jakości, a nie możesz zamontować bramy segmentowej lub rolowanej.

szukasz modelu niezwykle estetycznego, który łatwo dopasować do każdego budynku.

potrzebujesz rozwiązań, które ułatwiają codzienne użytkowanie bramy.

Przykładowe realizacje

Szukasz solidnych bram? Pomożemy Ci wybrać odpowiednią.